Ön itt jár: > >

Karrier

Regisztrált mérlegképes könyvelőt keresünk azonnali kezdéssel.

Elvárások:

- Középfokú iskolai végzettség és REGISZTRÁLT mérlegképes könyvelői végzettség
- Angol nyelv társalgási szintű ismerete előny, de nem feltétel a kiválasztásnál
- Jogszabályok naprakész ismerete
- Microsoft Word és Excel magabiztos használata
- Legalább 3 év szakmai tapasztalat könyvelői munkakörben
- Önálló munkavégzés
- Jó szervező- és problémamegoldó készség
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, energikusság, intelligencia és sokoldalúság

Főbb feladatok:

- Havi bejövő könyvelési anyagok rendezése
- Könyvelési anyag kontírozása, könyvelő programban való rögzítése
- Főkönyvi számlák rendezése, adófolyószámlák ellenőrzése
- Kapcsolattartás hatóságokkal és ellenőrzéseken való közreműködés
- Egyéb adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása
- Az Önre bízott cégeknél a zárási folyamat koordinálása, elvégzése

Amit kínálunk:

- fix, bejelentett munkaviszony H-P : 8:00 16:20-ig
- fiatal, lendületes csapat
- versenyképes fizetés
- cafeteria
- hosszútávú munkalehetőség

Nálunk a jó hangulat alapvető, a cégek felé és a kollégák között is. Ehhez emberileg is hozzá kell járulni, de a vezetők is minden körülményt biztosítanak, ami a jó hangulathoz, hibátlan munkavégzéshez szükséges. Jelentkezzen hozzánk és legyen fiatalos, lelkes csapatunk tagja!

Kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, Fizetési Igény megjelölésével a nagypeter@hair-club.hu email címre küldje el 2018.08.31-ig!